Tagasi

Ultra Deep Shine

Sügavläike vaha (eriti sobilik tumedale värvile).

Spetsiaalne läikega vastupidav kõva vaha.
Ultra Deep Shine on välja töötatud andmaks suurepärast rasvavaba ja läikivat lõpptulemust kõikidele värvipindadele, eriti just tumedatele toonidele ja kaasaegsetele veel põhinevatele värvidele. Soovitatakse peamiselt uutele või heas korras värvipindadele. Töödeldud pindu kaitseb väga kõva, ühlase tooniga, läikiv pind.
Ultra Deep Shine sisaldab puhastatud ning veele lisatud spetsiaalseid emulgeerivaid ja hooldavaid komponente, mis puhastavad ja parandavad värvi pinda. Täpselt valitud polümeerid annavad sileda kaitsva pinna ja suurepärase läike. Pinnale ei jää triipe ega ringikesi, mis mõnikord rikuvad tumedate värvipindade välimust.
Ultra Deep Shine sisaldab vahasegu, mis katab ja peidab väiksemad kriimud, eemaldab tuhmid kohad ja uuendab auto värvi.

KASUTUSJUHEND:

Loksuta hoolikalt. Pese ja kuivata auto. Kantakse peale puhta puuvillase riidega (sobivaim on Perfect Polishing Cloth) ringikujuliste liigutustega. Lisa survet kui on vaja eemaldada kriime või oksüdeerunud kohti. Lase vahal tuhmiks kuivada. Poleeri puhta riidega seda tihti ringi keerates. Viimistluseks soovitatakse Autoglym Hi-Tech Polishing Cloth mikrokiudriiet.
Väldi aine sattumist klaasile ja värvimata plastikule. Klaasilt eemaldamiseks soovitatakse Autoglym Car Glass Polish pastat ja plastikult eemaldamiseks Autoglym Fast Glass klaasipesu või Autoglym Bumper Care hooldusvahendit.

HOOLDAMINE:

Pese regulaarselt Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner pesuainega. Majapidamispesuained võivad kahjustada poleeritud pinda ja kiirendada või lisada korrosiooni.

UUESTI TÖÖTLEMINE:

Sõltub kasutustingimustest, värvitüübist ja ilmastikust. Töödelda tuleks uuesti kui vesi enam ei pärlenda värvipinnal võion vajadus välimust parandada.
Sobib ka haagissuvilatele, pakiautodele, veokitele, mootorratastele, lennukitele, paatidele, klaaskiudpindadele ja kroomile.

Tootja koduleht