Ettevõttest Star brite

Star brite paadi hooldussari

Laias tootevalikus on üle saja erineva toote paadi hoolduseks, puhastamiseks, õlid ja ka kütuselisandid. Lisaks leidub ka loodussõbralikke tooteid paadi hooldamiseks ja puhastamiseks.

Star brite asutati aastal 1973. Sel ajal oli ettevõttel neli revolutsioonilist autohooldustoodete sarja.

Ettevõte põhitoode oli innovaatiline autovaha, mis taastas tuhmunud ja oksüdeerunud värvipinnale selle läike ja tagas selle kauakestva kaitse.
1970-ndate lõpus laiendas Star brite oma turgu ja avas kesklao Kanadas Toronto lähedal, kontori Prantsuse Lyonis ja kesklao Hollandis Rotterdamis. Star brite tooted on olnud Euroopas müügil juba 25 aastat, mis on taganud ettevõttele juhtiva positsiooni oma alal. Star brite põhitehas on Kinpak Inc ja see asub Montgomerys Alabama osariigis. Tehas valmistab tooteid ka suurtele õlitehastele nende oma kaubamärkidega. 300 000 ruutmeetrisel pinnal toimub tootmine, segamine, pakkimine ja jaotus. Ruumides on 350 000 liitrised mahutid, 80 000 liitrised segamismahutid, laborid, kvaliteedikontrollikeskus, 6 pudelite valmistamise liini ja 8 täiesti automatiseeritud täitmisliini. Kinpakil on ka kahe hektari suurune terminal Alabama jõe ääres.

StarTron kütuselisaine tutvustus:

Star brite arendas StarTron kütuselisaaine juba aastal 2003 ja see on maailma esimene lisaaine, mis põhineb looduses leiduvatel ensüümidel ja ei sisalda alkoholi, happeid ega leotusvahendeid. Toode on täiesti turvaline kasutada bensiini- ja diiselmootorites. StarTron lõhub kütuses tekkiva niiskuse mikroskoopilisteks tilkadeks, mis väljuvad turvaliselt põlemisprotsessi käigus.
StarTron kasutuskohad: autod, päramootorid, meremootorid, mootorsaanid, ATVd, mootorrattad, skuutrid, generaatorid, mootorsaed, aiatöömasinad, veoautod.
Kütusepaakides, kus on üleliigset õhuruumi, tekib temperatuuri muutuste tõttu kondensvett. Selle vee segunemisel kütusega vajub see paagi põhja ja annab suurepärase kasvukeskkonna mikroobidele ja eostele. Eosed koosnevad peamiselt seentest ning pärmi ja hallituse saastest. Selle probleemi lahendamata jätmine põhjustab ummistusi filtrites, kütusesüsteemis ja pihustites. Siiani on probleemi lahendamiseks kasutatud biotsiide, mis lagundavad saaste ja takistavad uue tekkimist. Biotsiidide kasutamisest võib siiski kahju olla – saaste lagundamisel tekib orgaanilisi happeid. Need happed halvendavad kütuse kvaliteeti ja põhjustavad paagi seinte, pihustite ja kütusesüsteemi oksüdeerumist ja muid probleeme.
StarTron kasutab mikroobide lagundamiseks ensüümidel põhinevat mittemürgist tehnoloogiat. StarTron on ainuke aine, mis hoiab ära bioloogilise kasvu ja hävitab selle ilma mürgiste kemikaalideta.

Ensüümidel põhinev kütuselisand

  • Stabiliseerib kütuse ja eemaldab vee
  • Kütus säilib isegi 2 aastat
  • Takistab mikroobide kasvu
  • Puhas kütusesüsteemi ja pihusteid
  • Vähendab mootori heitgaase
  • Lisab võimsust
  • Vähendab kütusekulu ja parendab kütuse kvaliteeti
  • Hoiab ära kahjulike setete tekke mootoris