Tagasi

Teklube Coolube BIO 45X1

Metallilõikevedelik üldtöötlemismasinatele. Toode tagab kvaliteetse lõiketöötluse pinnakvaliteedi ja pikima lõiketöötlusinstrumendi kasutusea.

 

Toode tagab kvaliteetse pinna kaitse korrosiooni ja muude ümbritseva keskkonna mõjude eest.Teklube Coolube BIO45X1 ei sisalda üldtuntuid survetaluvust suurendavaid lisaaineid ( EP) v. sisaldab uue põlvkonna lisaaineid,mis annavad antud tootele palju paremad raskesti töödeldavate materjalide lõiketöötlemiseks vajaminevaid tehnilisi omadusi.
Toode on tava lõiketöötlusvedelikest tunduvalt pikaealisem ja pinnatöötlemis tulemuselt palju kvaliteetsem. Teklube BIO 45X1 võib töödelda materjale, millede töötlemise raskusaste on väga erinev,alates malmist,alumiiniumist kuni roostevaba teraseni välja.
Toode on kõrgelt biostabiilne. Toote vahutavus on väike, isegi väga pehmes vees.
Teklube BIO 45X1 annab korraliku kaitse roostetamise eest, nii töödeldavale materjalile, kui ka lõikeinstrumendile ja tööpingile. Toode ei emulgeeri endasse teisi tööpingi õlisid. Ta on tavaõlisid tõrjuv. Tootel on kõrge niisutustase. Toode tagab ja säilitab masina tööpindade puhtuse (pinnad ei ole rasvased) Teklube Coolube BIO 45X1 ei tohi kasutada lahjemalt kui 1,5%, mis kindlustab nõutava korrosioonikaitse töödeldavatele materjalidele, instrumendile ja tööpingile. Maksimaalne töötlemisvedeliku kontsentraat on 10 %.